Įmonėms, vadovams ir darbuotojams

Terapinės programos

Įmonėms, vadovams ir darbuotojams

Terapinės programos

Terapinės programos yra palaikymas vadovams ir darbuotojams, kurie kasdienybėje susiduria su  įtampa ar perdegimu, kuriuos vienija panašūs profesiniai, asmeniniai iššūkiai ar interesas tam tikroms temoms, tiems, kurie ieško darbo ir asmeninio gyvenimo balanso, kurie siekia didesnio sąmoningumo bei gyvenimo kokybės. Dalyvavimas terapinėse programose leidžia geriau pažinti save ir kitus, praturtinti savo patirtį, gauti palaikymą būnant bendruomenėje, kurios nariai susiduria su tokiais pačiais iššūkiais ir siekia panašių tikslų. 

Grupes veda profesionalūs psichoterapeutai ir treneriai, turintys darbo su grupėmis patirties ir gerai išmanantys grupinius procesus. 

Siūlome šias išvykstamąsias terapines  programas vadovų arba darbuotojų komandoms: 

  • Programa „Stabilumas“. Tai papildoma priemonė, padedanti išlaikyti pusiausvyrą nuolat kintančiame ir įtampos kupiname verslo pasaulyje. Dalyvavimas šioje programoje padės geriau pažinti savo emocijas, padidinti atsparumą prisitaikant prie nuolat kintančios aplinkos ir atrasti vidinį balansą.
  • Programa „Rest‘art‘as“. Ši programa skirta perdegimo simptomus jaučiantiems ar perdegimo sindromą patyrusiems asmenims. Ji suteiks galimybę išgryninti savo vertybes ir prioritetus, įsiklausyti į save ir nustatyti ribas, geriau suvokti savo tikruosius poreikius bei atrasti reikiamų resursų jiems patenkinti.
  • Programa darbuotojams „Kontaktas“. Ši programa skirta santykių temai, dalyvaujančius joje  kviesime patyrinėti ją iš įvairių perspektyvų  – santykio su savimi, su kitais, su aplinka ir pasauliu. Be to, bus sudaryta galimybė giliau pažvelgti į esamas problemines situacijas bei sunkumus komandoje, juos įveikti stiprinant tarpusavio supratimą.

Išvykstamieji susitikimai su 3 dienų programa gali vykti Jūsų pasirinktoje vietoje. Grupės dydis – iki 20 žmonių. Esant poreikiui programą galima pratęsti organizuojant reguliarius grupinės terapijos susitikimus.

Įmonėms, vadovams ir darbuotojams

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!