Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Diagnostika ir tyrimai

young-business-workers-posting-with-sticky-notes-stickers-reminders-creative-brainstorming-board-colleague-modern-co-working-space

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Diagnostika ir tyrimai

Psichoterapinis žvilgsnis į situaciją yra greičiausias kelias ją perprasti ir pakreipti norima linkme, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti lengviau ir greičiau.

Paslaugos – žmonės

Produktai – žmonės

Technologijos – žmonės

Visa tai priklauso nuo žmonių! Todėl norimas sėkmingas pokytis organizacijoje gali įvykti tik tada, kai teisingai suprasime kaip veikia ir ko nori žmonės, kokių resursų jiems trūksta, kas jiems trukdo, o kas padeda. Tam būtina atitinkama žinių sistema.

Mes jungiame strateginio valdymo, verslo vadybos ir geštalto psichoterapijos principus į vieną sintezę tam, kad Jūsų organizacijos valdymas taptų sklandesnis, veiklos rezultatai geresni, o dirbantys žmonės – laimingesni.

Kada reikalinga diagnostika?

Kai norite suprasti, kas vyksta skirtinguose Jūsų organizacijos procesuose, dėl ko sutrinka sklandus kasdienis darbas, kas dedasi komandoje, jog nėra susikalbėjimo ar vieningo tikslo siekimo, kodėl esama padėtis ar veiklos rezultatai netenkina.

Kada verta atlikti tyrimus?

Kai turite organizacijos ateities viziją, kas ir kokie norite būti bei esate pasiryžę strateginiams pokyčiams.

Tyrimai – tai pirmas ir pagrindinis žingsnis, pradedant kurti pokyčių įgyvendinimo strategiją, kadangi pokyčių sėkmę lemia teisingas ir tikslus holistinis suvokimas, kur esate dabar.

Linkiu einant pokyčių keliu, skubėti lėtai, nes nuoseklumas ir atidumas detalėms lemia rezultatų tvarumą bei taupo Jūsų laiką, energiją ir pinigus!

Geriausi linkėjimai,

Eglė Jasutė
Partnerė, Diagnostikos ir tyrimų programų vadovė

Kviečiu registruotis konsultacijoms el. p. egle@self.lt arba tel. nr. +37065780037.

Po diagnostinių sesijų ir tyrimų duomenų analizės visuomet seka mūsų konsultacijos, padedančios siekti Jūsų norimų rezultatų, taip pat siūlome reikiamus mokymus ar supervizijas.

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!