Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Komanda

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Komanda

EGLĖ JASUTĖ
Klinikos vadovė, Geštalto terapijos praktikė

„Psichoterapinis žvilgsnis į situaciją yra greičiausias kelias ją perprasti ir pakreipti norima linkme, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti lengviau ir greičiau“, – sako Eglė.

Eglė yra geštalto terapijos praktikė, strateginio organizacijų valdymo specializacijos magistrė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį dirbant su Lietuvos ir tarptautinėmis privataus bei viešojo sektoriaus organizacijomis. Ji padeda klientams nustatyti kylančių problemų priežastis ir sukurti efektyvius būdus joms spręsti, tyrinėja giluminius procesus organizacijose ir konsultuoja ruošiantis strateginiams pokyčiams.

GIEDRĖ ŠEŠELGIENĖ
Partnerė, Geštalto terapijos praktikė

Giedrė yra sertifikuota Geštalto terapijos praktikė, koučerė (ICF), komunikacijos ekspertė. Ji individualiai konsultuoja tuos, kuriems reikalingas palaikymas susiduriant su įvairiais asmeninio ir profesinio gyvenimo iššūkiais bei sunkumais, kurie siekia balanso, augimo ir didesnio sąmoningumo savo pasirinkimuose. Taip pat teikia konsultacijas tiems, kurie siekia savirealizacijos ir nori išsigryninti savo profesinį identitetą. Turėdama 20 metų darbo patirtį komunikacijos srityje, Giedrė taip pat konsultuoja komandas vidinės komunikacijos  klausimais.

EKSPERTAI

INDRĖ KAVOLIŪNIENĖ
Geštalto terapijos praktikė, teisininkė, mediatorė

Indrė turi ilgametę patirtį civilinės bei verslo teisės srityje, dirba konfliktų mediacijose privačiai bei organizacijų lygmeniu, yra sukaupusi ilgametę supervizinę patirtį emocinės pagalbos linijoje, straipsnių psichologinėmis temomis autorė. Ji veda mokymus konfliktų prevencijos ir valdymo bei streso valdymo temomis, padeda komandoms išmokti konstruktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo.

DAIVA TIŠKUTĖ - DAMBRAUSKIENĖ
Geštalto terapijos praktikė, konsultantė

Daiva yra sertifikuota Geštalto terapijos praktikė, teisės ir valdymo specializacijos magistrė, turinti ilgametę (daugiau nei 20 metų) vadovaujančio darbo tarptautinėse kompanijose patirtį. Integruodama sukauptas žinias bei patyrimą, Daiva konsultuoja asmeninių, profesinių krizių, perdegimo, streso valdymo, savęs pažinimo, pasitikėjimo klausimais.

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!