Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Individualios sesijos

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Individualios sesijos

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome rinktis individualių konsultacijų formatą – geštalto terapijos arba koučingo sesijas:

Terapija 

Gali padėti tuomet, kai siekiate ilgalaikių pokyčių, kai norisi geriau suprasti save ir savo poreikius, didinti sąmoningumą, atrasti ir pakeisti sau nenaudingas nuostatas ir elgesio modelius, pakeisti santykį su savimi ir aplinkiniais, kai reikalingas palaikymas sudėtingose gyvenimo situacijose, kai išgyvenate asmenines ar santykių krizes, susiduriate su emociniais sunkumais, patiriate nerimą ar perdegimo simptomus. Terapija dažniausiai yra ilgalaikis procesas, tačiau kiekvienu atveju jos trukmė skirtinga ir priklauso nuo kliento poreikių bei užklausos.

Koučingas

Naudingos tuomet, kai reikalingas palaikymas asmeninių ar profesinių pokyčių procese, kai norisi išsigryninti savo vertybes ir siekius, kai pakanka motyvacijos, bet trūksta aiškumo ir krypties siekiant savo tikslų ir priimant sprendimus. Sesijų metu užduodamas tikslingus klausimus specialistas padeda situaciją pamatyti iš kitos perspektyvos ir atrasti reikiamus atsakymus savyje. Dėmesys sesijose sutelkiamas į resursų ir sprendimų paiešką, į konkrečius žingsnius, vedančius tikslų pasiekimo link. Geštalto koučingo sesijos gali būti vienkartinės, skirtos tam tikrai temai ar klausimui, be to, gali būti suplanuotas sesijų ciklas, skirtas norimam pokyčiui pasiekti. 

Sesijos vyksta saugioje ir jaukioje aplinkoje, dirbantys specialistai laikosi konfidencialumo principo.

Organizacijų vadovams ir darbuotojams

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!